#ROG4CREATORS

MOVE
YOUR
ROG

Weź udział w konkursie, rozwiń kreację postaci i wygraj laptopa ROG Zephyrus M16!

Aktualna edycja #ROG4Creators jest skierowana do grafików 3D, motion designerów i ilustratorów, którzy łączą kreatywność z zamiłowaniem do gier komputerowych. Na uczestników czekają dwa konkursy – ROG IN MOTION oraz PAINT YOUR ROG. Pokaż, co potrafisz, wygrywaj i twórz ze wsparciem nowych technologii spod szyldu Republic of Gamers!

Wejdź do świata #ROG4Creators

Uwielbiasz gaming i chcesz tworzyć? Stawiasz pierwsze kroki, ale masz apetyt na więcej? Zobacz wywiad z naszymi Ambasadorami i dowiedz się, jak zacząć! Wojciech „M4gik” Magierski i Łukasz „Prozure” Bagiński opowiadają o swoich początkach w branży i dzielą się wskazówkami.

Podejmij wyzwanie

ROG IN MOTION

Rozwiń kreację postaci i wygraj laptopa ROG Zephyrus M16

SPRAWDŹ

PAINT YOUR ROG

Zaprojektuj atrybuty bohatera na klatce animacji i wygraj bony na zakup sprzętu

SPRAWDŹ

Ambasadorzy

ROG ZEPHYRUS M16

Pierwszy na świecie laptop gamingowy ze smukłymi ramkami ze wszystkich stron ekranu. To ultralekki i niezwykle wydajny sprzęt, który nie tylko gwaratuje nowy wymiar rozrywki, ale doskonale sprawdza się też jako narzędzie pracy twórczej.

6 głośników w technologii Dolby Atmos® zapewnia doskonale wyważony dźwięk. Pełne spektrum barw w Zephyrusie M16 potwierdza certyfikacja Pantone® i Dolby Vision® Dzięki pojemnej baterii 90Wh możesz grać i tworzyć gdzie chcesz – nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu.

Więcej informacj o sprzęcie znajdziesz tutaj