Konkurs: Muzyka

Robisz swoją muzę lub chcesz spróbować? Stwórz swoją alternatywną muzykę do animacji RE:IGNITE i podziel się własną interpretacją świata Republic of Gamers. Czeka ASUS ZEPHYRUS DUO 15SE oraz kursy produkcji muzyki!

RE-IGNITE VIDEO
Masz to? Wypełnij formularz i prześlij swoją interpretację muzyki do animacji RE:IGNITE. Całość nie powinna trwać dłużej niż 1:30 min. maksymalna waga pliku MP3 to 100 MB. Na zgłoszenia czekamy do 30.06.2021 r. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej. Zwycięzców ogłosimy 15.07.2021 r. na tej stronie. Informację o rozstrzygnięciu konkursu otrzymasz także na adres email podany w zgłoszeniu. Powodzenia!

Nagrody

1. MIEJSCE

Laptop ASUS Zephyrus Duo 15 SE
Genialny sprzęt, który da Ci najnowocześniejsze zaplecze techniczne do rozwijania swojej muzycznej i gamingowej pasji. Dwa ekrany, potężne podzespoły oraz imponujący system audio Dolby Atmos!

+ 3 godziny indywidualnego szkolenia z produkcji muzycznej w Akademii Dźwięku

2. i 3. miejsce

5 godzinne (2. miejsce) i 2 godzinne (3. miejsce) indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w Akademii Dźwięku Trafisz pod skrzydła najstarszej i najlepszej szkoły produkcji muzyki w Polsce. Ty proponujesz temat indywidualnej lekcji, a poprowadzą ją zawodowi muzycy, sound designerzy, producenci czy inżynierowie miksu!

10 wyróżnień

Zestaw upominków od ASUS Republic of Gamers. Wyróżnimy kolejne 10 utworów, których twórcy zgarną zestawy upominków od Republic of Gamers. Składają się na nie: Figurka ROG Horsem4n’a, jednej z postaci z video RE:IGNITE, Koszulka ROG oraz zestaw naklejek ROG.

Zainspiruj się

“Inspirację są wszędzie. W pokoju, lesie,
czy podczas stukania w biurko.
Obejrzyj się...”
“Trzeba być twórczym, a nie odtwórczym.
Nie podglądaj innych, ale twórz coś
zupełnie nowego…”

Sample
od akademii dźwięku

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu swojego materiału? Z pomocą przychodzi Akademia Dźwięku! Kilka tysięcy sampli jest do Twojej dyspozycji!

POBIERZ SAMPLE

Tutoriale
od GAME Music

Chciałbyś spróbować swych sił ale nie wiesz od czego zacząć? Śledź poradniki przygotowane przez redakcję gamemusic.pl i obejrzyj lekcje od kompozytora.

ZOBACZ TUTORIALE

Wywiad z Mariuszem Borkowskim

Rozmowa z Mariuszem Borkowskim, który kierował produkcją oryginalnej ścieżki dźwiękowej do ROG RE:IGNITE.

ZOBACZ WYWIAD

Formularz
konkursowy

  Jury konkursowe

  Natalia Zamilska

  Jedna z najbardziej znanych artystek polskiej sceny techno, producentka muzyki elektronicznej i autorka muzyki do gry “Ruiner”. Nominowana do Fryderyków 2017. Styl Zamilskiej wymyka się definicjom, ale zapewnił jej międzynarodowe uznanie i udział w licznych projektach muzycznych.

  RAU Performance

  Jeden z najbardziej charakterystycznych wykonawców w polskiej muzyce. Raper i producent muzyczny. W swoich utworach łączy błyskotliwe, często autoironiczne teksty z elektronicznym brzmieniem. Ma poczucie humoru i wyobraźnię, których wielu artystów może tylko pozazdrościć. Po godzinach gracz.

  Mariusz Borkowski

  Redaktor naczelny portalu gamemusic.pl, propagator muzyki do gier. Jako project manager współtworzył muzykę do animacji RE:IGNITE, na której oparta jest akcja ROG4Creators 2021.

  Marcin Czech

  Członek polskiego zespołu ASUS Republic of Gamers odpowiedzialny za obszar laptopów dla graczy. Prywatnie miłośnik muzyki drum'n'bass oraz e-sportu, w szczególności Counter Strike: Global Offensive.

  Partnerzy i patroni

  Jedyna certyfikowana szkoła produkcji muzycznej rekomendowana przez markę Ableton. Od 2008 roku kształci najzdolniejszych polskich producentów i muzyków. Zwycięzcy konkursu trafią pod opiekę mentorów Akademii.

  Patron medialny akcji. Magazyn i portal łączący dwa światy – miłość do muzyki i pasję do gamingu. Jego autorzy tworzą m.in. Fundację Game Music działającą na skalę międzynarodową oraz cykliczne imprezy Game Music Festival.

  Poprzednia edycja

  2020 Sculpt Your Hero
  Polityka prywatności