Konkurs: Muzyka

W ramach #ROG4Creators 2021 w konkursie na stworzenie alternatywnej muzyki do animacji RE:IGNITE wpłynęło prawie pół tysiąca prac! Poznaj zwycięzców i przesłuchaj najciekawsze muzyczne interpretacje świata Republic of Gamers od uczestników projektu.

Podziękowania

Laureaci

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział i poświęcony czas. Życzymy Wam powodzenia w dalszym muzycznym rozwoju!

Laureatom gratulujemy!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą telefoniczną oraz mailową.

1. MIEJSCE

Paweł Lewicki

RE-IGNITE VIDEO Posłuchaj utworu
Pawła

2. MIEJSCE

Cezary Zieliński

RE-IGNITE VIDEO Posłuchaj utworu
Cezarego

3. MIEJSCE

Grzegorz Makara

RE-IGNITE VIDEO Posłuchaj utworu
Grzegorza

WYRÓŻNIENIA

Jakub Marciniak
Eliasz Wojtysiak
Bartłomiej Luranc
Piotr Wojciechowski
Wojciech Harasimowicz
Błażej Grela
Karolina Koba
Miłosz Czerwonka
Kumachu
Wojciech Łopyta

Nagrody

1. MIEJSCE

Laptop ASUS Zephyrus Duo 15 SE
Genialny sprzęt, który da Ci najnowocześniejsze zaplecze techniczne do rozwijania swojej muzycznej i gamingowej pasji. Dwa ekrany, potężne podzespoły oraz imponujący system audio Dolby Atmos!

+ 3 godziny indywidualnego szkolenia z produkcji muzycznej w Akademii Dźwięku

2. i 3. miejsce

5 godzinne (2. miejsce) i 2 godzinne (3. miejsce) indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w Akademii Dźwięku Trafisz pod skrzydła najstarszej i najlepszej szkoły produkcji muzyki w Polsce. Ty proponujesz temat indywidualnej lekcji, a poprowadzą ją zawodowi muzycy, sound designerzy, producenci czy inżynierowie miksu!

10 wyróżnień

Zestaw upominków od ASUS Republic of Gamers. Wyróżnimy kolejne 10 utworów, których twórcy zgarną zestawy upominków od Republic of Gamers. Składają się na nie: Figurka ROG Horsem4n’a, jednej z postaci z video RE:IGNITE, Koszulka ROG oraz zestaw naklejek ROG.

Zainspiruj się

“Inspirację są wszędzie. W pokoju, lesie,
czy podczas stukania w biurko.
Obejrzyj się...”
“Trzeba być twórczym, a nie odtwórczym.
Nie podglądaj innych, ale twórz coś
zupełnie nowego…”

Sample
od akademii dźwięku

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu swojego materiału? Z pomocą przychodzi Akademia Dźwięku! Kilka tysięcy sampli jest do Twojej dyspozycji!

POBIERZ SAMPLE

Tutoriale
od GAME Music

Chciałbyś spróbować swych sił ale nie wiesz od czego zacząć? Śledź poradniki przygotowane przez redakcję gamemusic.pl i obejrzyj lekcje od kompozytora.

ZOBACZ TUTORIALE

Wywiad z Mariuszem Borkowskim

Rozmowa z Mariuszem Borkowskim, który kierował produkcją oryginalnej ścieżki dźwiękowej do ROG RE:IGNITE.

ZOBACZ WYWIAD

Jury konkursowe

Natalia Zamilska

Jedna z najbardziej znanych artystek polskiej sceny techno, producentka muzyki elektronicznej i autorka muzyki do gry “Ruiner”. Nominowana do Fryderyków 2017. Styl Zamilskiej wymyka się definicjom, ale zapewnił jej międzynarodowe uznanie i udział w licznych projektach muzycznych.

RAU Performance

Jeden z najbardziej charakterystycznych wykonawców w polskiej muzyce. Raper i producent muzyczny. W swoich utworach łączy błyskotliwe, często autoironiczne teksty z elektronicznym brzmieniem. Ma poczucie humoru i wyobraźnię, których wielu artystów może tylko pozazdrościć. Po godzinach gracz.

Mariusz Borkowski

Redaktor naczelny portalu gamemusic.pl, propagator muzyki do gier. Jako project manager współtworzył muzykę do animacji RE:IGNITE, na której oparta jest akcja ROG4Creators 2021.

Marcin Czech

Członek polskiego zespołu ASUS Republic of Gamers odpowiedzialny za obszar laptopów dla graczy. Prywatnie miłośnik muzyki drum'n'bass oraz e-sportu, w szczególności Counter Strike: Global Offensive.

Partnerzy i patroni

Jedyna certyfikowana szkoła produkcji muzycznej rekomendowana przez markę Ableton. Od 2008 roku kształci najzdolniejszych polskich producentów i muzyków. Zwycięzcy konkursu trafią pod opiekę mentorów Akademii.

Patron medialny akcji. Magazyn i portal łączący dwa światy – miłość do muzyki i pasję do gamingu. Jego autorzy tworzą m.in. Fundację Game Music działającą na skalę międzynarodową oraz cykliczne imprezy Game Music Festival.

Poprzednia edycja

2020 Sculpt Your Hero
Polityka prywatności