Konkurs: Pisanie

Lubisz tworzyć teksty, piszesz scenariusze, teksty muzyczne lub produkujesz muzykę, a do tego masz lekkie pióro i chcesz się sprawdzić? Napisz swój alternatywny tekst po polsku lub angielsku do utworu z animacji RE:IGNITE i uchwyć w słowach własną interpretację przedstawionego w niej świata. Czekają kursy pisania na MasterClass oraz produkcji muzyki!

RE-IGNITE VIDEO
Wypełnij formularz i prześlij swój polski lub angielski tekst do utworu z animacji RE:IGNITE! Prześlij swoją propozycję w pliku PDF, .txt, lub skorzystaj z formularza. Na zgłoszenia czekamy do 30.06. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej. Zwycięzców ogłosimy 15.07.2021 r. na tej stronie. O rozstrzygnięciu konkursu otrzymasz także informację na podany email. Powodzenia!

ROZWIŃ OFICJALNY TEKST
MUZYKI Z ANIMACJI RE:IGNITE

RE:IGNITE

Reignite your soul
Overthrow this darkness in our wounded world
We must resurrect the truth
Rise from the ash my new existence

(RAP)
Metamorphosis
Lies at the core of this
The world needs more of this
Metamorphosis
Resist the curse, reverse the earth's insanity
We are the last chance for humanity

Seven ways hope will survive
It's in my design to keep believing
Seven ways for us to numb the pain
Let us reinvent ourselves again

Ride the fiercest storm
Feel your tears transform
As courage is reborn
We'll resuscitate the dawn
Rise from the ash a new resistance

(RAP)
Defy the force of hate and all it's plans
The course of fate lies in our hands
'though hope is shattered and torn beyond repair
We're gonna turn the tables on despair
Here is what I thought up

Seven ways hope will survive
It's in my design to keep believing
Seven ways for us to numb the pain
Let us reinvent ourselves again

(REPEAT)
Seven ways hope will survive
It's in my design to keep believing
Seven ways for us to numb the pain
Let us reinvent ourselves again

Pobierz pełny tekst utworu

Nagrody

1. MIEJSCE

Roczny dostęp do kursów MasterClass.com
To bilet do kursów prowadzonych przez Davida Sedarisa, Margaret Atwood czy Dana Browna. Podszlifujesz swój styl, rozwiniesz warsztat storytellingu i zaczniesz tworzyć niezapomniane teksty i scenariusze!

2. i 3. miejsce

Indywidualne szkolenia produkcji muzyki
Tak jak w przypadku konkursu muzycznego - na zdobywców 2. i 3. miejsca czekają 3 godzinne indywidualne kursy z produkcji muzyki w Akademii Dźwięku!

10 wyróżnień

Zestaw upominków od ASUS Republic of Gamers. Wyróżnimy kolejne 10 utworów, których twórcy zgarną zestawy upominków od Republic of Gamers. Składają się na nie: Figurka ROG Horsem4n’a, jednej z postaci z video RE:IGNITE, Koszulka ROG oraz zestaw naklejek ROG.

Zainspiruj się

“Inspirację są wszędzie. W pokoju, lesie,
czy podczas stukania w biurko.
Obejrzyj się...”
“Trzeba być twórczym, a nie odtwórczym.
Nie podglądaj innych, ale twórz coś
zupełnie nowego…”

Formularz
konkursowy


  Jury konkursowe

  Natalia Zamilska

  Jedna z najbardziej znanych artystek polskiej sceny techno, producentka muzyki elektronicznej i autorka muzyki do gry “Ruiner”. Nominowana do Fryderyków 2017. Styl Zamilskiej wymyka się definicjom, ale zapewnił jej międzynarodowe uznanie i udział w licznych projektach muzycznych.

  RAU Performance

  Jeden z najbardziej charakterystycznych wykonawców w polskiej muzyce. Raper i producent muzyczny. W swoich utworach łączy błyskotliwe, często autoironiczne teksty z elektronicznym brzmieniem. Ma poczucie humoru i wyobraźnię, których wielu artystów może tylko pozazdrościć. Po godzinach gracz.

  Mariusz Borkowski

  Redaktor naczelny portalu gamemusic.pl, propagator muzyki do gier. Jako project manager współtworzył muzykę do animacji RE:IGNITE, na której oparta jest akcja ROG4Creators 2021.

  Marcin Czech

  Członek polskiego zespołu ASUS Republic of Gamers odpowiedzialny za obszar laptopów dla graczy. Prywatnie miłośnik muzyki drum'n'bass oraz e-sportu, w szczególności Counter Strike: Global Offensive.

  Partnerzy i patroni

  Jedyna certyfikowana szkoła produkcji muzycznej rekomendowana przez markę Ableton. Od 2008 roku kształci najzdolniejszych polskich producentów i muzyków. Zwycięzcy konkursu trafią pod opiekę mentorów Akademii.

  Patron medialny akcji. Magazyn i portal łączący dwa światy – miłość do muzyki i pasję do gamingu. Jego autorzy tworzą m.in. Fundację Game Music działającą na skalę międzynarodową oraz cykliczne imprezy Game Music Festival.

  Poprzednia edycja

  2020 Sculpt Your Hero
  Polityka prywatności