#ROG4CREATORS

ROG
IN
MOTION

Rozwiń kreację postaci i wygraj
laptopa ROG Zephyrus M16!

Zadanie
Konkursowe

Stwórz własną postać – bohatera gry – poruszając się w obszarze motion design.

Skorzystaj z przygotowanych przez M4G SEMINARS plików i tutoriali pracy w Houdini. Dowolnie modyfikuj parametry i kreuj bohatera według własnej wyobraźni – postać mogą pokrywać wijące się kable, pękające bańki czy mieniące się iskry. Dostosuj światło, struktury i kolory, które przybierze Twoja postać. Pliki z gotowym projektem prześlij za pomocą formularza zgłoszeniowego do 15.08.2022.

nagrody

laptop ROG Zephyrus M16
i kurs Houdini Basics
w M4G Seminars

To lekki i niezwykle wydajny sprzęt, który nie tylko gwarantuje nowy wymiar rozrywki, ale doskonale sprawdza się też jako narzędzie pracy twórczej. Wersja na 2022 rok oferuje idealnie zrównoważoną mieszankę szybkości, mocy i mobilności. Posiada wydajny procesor Intel® Core™ i9 12. generacji z kartą graficzną GeForce RTX™ 3070 Ti, nawet 48 GB pamięci RAM DDR5 oraz ultraszybki dysk PCIe® 4.0.

Sześć głośników w technologii Dolby Atmos® zapewnia doskonale wyważony dźwięk. Pełne spektrum barw w Zephyrusie M16 potwierdza certyfikacja Pantone® i Dolby Vision®. Dzięki pojemnej baterii 90Wh możesz grać i tworzyć gdzie chcesz – nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu.

Kurs Houdini Basics w M4G Seminars
+ zestaw gadżetów ROG

Szkolenie z HOUDINI BASICS pod okiem ekspertów M4G SEMINARS to pakiet kompleksowej wiedzy o jednym z najbardziej zaawansowanych programów do grafiki 3D. Podczas warsztatów zwycięzcy poznają działanie programu i architekturę tworzenia symulacji, dzięki czemu pierwsze kroki w Houdinim będą dużo łatwiejsze. Podczas trzech dni intensywnej pracy uczestnicy stworzą projekty o różnym poziomie zaawansowania, osiągając ciekawe efekty symulacji oraz motion designu.

Zestaw gadżetów ROG

UCZ SIĘ OD
ekspertów

Zobacz, jak Wojciech Magierski krok po kroku tworzy własną postać w Houdini na bazie ruchów z Adobe Mixamo.

Pobierz materiały
Assety | Houdini trial | Redshift