CODE YOUR ROG

EDYCJA III

Tym razem uczestnicy mogli spróbować swoich sił w dwóch konkursach. Tworzyli i kodowali własne gry, a także rozwijali pomysły na historię nowego bohatera sagi ROG. Bazą do zadań była pierwsza polska gra na PC „Electro Body” z 1992 r. Najlepsi zgarnęli laptopa ROG Zephyrus M16, warsztaty w Ten Square Games, vouchery na zakup gier i gadżety Asus Republic of Gamers.

ZWYCIĘZCY

CODE

1 miejsce: Błachucki

2 miejsce: Czyszczoń

3 miejsce: Antkowiak

WRITE

1 miejsce:

MARCIN SŁOWIAK

WYRÓŻNIENIA

DANIEL ŚLIWA

CZYTAJ

ELŻBIETA STOLARCZYK

CZYTAJ

MONIKA STREKER

CZYTAJ

MIKOŁAJ NOWAK

CZYTAJ

KONRAD JAŁOCHA

CZYTAJ

Strefa inspiracji

ROZMOWA
MACIEJ MIASIK
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #1
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #2
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #3
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #4
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #5
TUTORIAL
PRODUKCJA GIER #6

Ambasadorzy

PARTNERZY I PATRONI


Polski producent i wydawca gier mobilnych. Od 10m2 wrocławskiego biura, w którym marka zaczynała swoją działalność, do blisko 21 milionów aktywnych użytkowników. Lider branży gamedev w Polsce. w ramach projektu zespół TSG stworzył nową odsłonę gry „Electro Body”, przygotował materiały dla uczestników, wsparł nas merytorycznie i pomoże w wyborze zwycięzców.


Czołowy serwis o tematyce gier wideo, publikujący branżowe artykuły, komentarze i recenzje najnowszych tytułów. Działa w myśl idei “portal to ludzie, którzy go tworzą i ludzie, którzy go czytają”.


Baza newsów, publicystyki, zapowiedzi, kodów rabatowych i recenzji gier. Miejsce aktywnego dialogu między twórcami a czytelnikami, płynnie adaptujące się do dynamicznych zmian.


Przewodnik Polaków po wirtualnych świecie, internetowa przestrzeń poświęcona informacji, wiedzy i rozrywce, z której korzysta ponad 20 milionów użytkowników.

×